CE GRESEALA AM FĂCUT PE TRASEU ?!

ATV VLOG - Traseu Sinaia - Comarnic, enjoy! Clipul filmat de pe Cf Moto:    • Mi-am luat YAMAHA GRIZZLY 🐻 ?! *atvvlog   Va multumesc pentru sustinere ! Dacă va place ceea ce fac nu uitati : Subscribe! Like! Share! _______________________________________________________ 👍🏻 Facebook :   / micleacostinvlog   👍🏻 Instagram :   / micleacostin   _______________________________________________________ Contact/Business: [email protected] _______________________________________________________ Masina mea : Renault Megane RS Trophy 2020 (300HP) ATV-ul meu : Yamaha Grizzly 700 EPS 2013 (48HP) _______________________________________________________ Music provided by NoCopyrightSounds