Csóka Szabi Bandája-Kisfalumba két úton kell bemenni…

csokaszabibandaja/facebook.com Album:Még az éjjel mulatni akarok! Ének,vokál:Csóka-Benedek Barbara Ének:Csóka Szabi Billentyű,zongora:Banyák József Gitár.Rontó Attila Brácsa:Rontó Róbert Szaxofon,Tárogató,klarinét:Seres Vilmos Cimbalom:Gáspár Rudi Hegedű:Hegedűs Máté Háttér vokál:Szász M.Attila Hangszerelés:Banyák József,Csóka Szabi,Szász M.Attila Mix,mastering,utómunkák:Szász M.Attila, A felvételek a Pro Master Stúdióban készűltek.