ZNOWU KORZEŃ WYGRAŁ! KURNA, JAK TU ŚLISKO!”. | Podjazdy z ekipą

🔥 ZNOWU KORZEŃ WYGRAŁ! 😅 Miała być szybka przejażdżka po lesie, a skończyło się klasycznie... Korzeń postanowił przypomnieć, kto tu rządzi. 🌲😂 W tym odcinku: 🏍️ jazda po śliskich trasach, 🌧️ błoto i korzenie na każdym kroku, 😆 kilka zabawnych momentów, 💥 i oczywiście walka o utrzymanie się na motorze! Jeśli lubisz enduro, crossy i leśne przygody, zostaw 👍 i suba, żeby nie przegapić kolejnych filmów! #Enduro #Cross #Motocross #Las #Błoto #Majkel #MXMajkelex #Offroad