Ugasili nogometni klub, otišli u Njemačku

#nogomet#rad#Njemačka# Nogometni klub Rijeka iz Viteza koji se natjecao u kantonalnoj ligi središnja Bosna ostao je bez kompletnog tima jer su igrači otišli na privremeni rad u Njemačku.Kako je ugašen seniorski pogon tako je nestao i omladinski pa talentirani Luka Ljubić i njegovi prijatelji nemaju gdje igrati nego vježbaju na cesti.Neobično je da su u ovom klubu ostali još kolibrići koji postižu izvanredne rezultate zhavaljujući treneru Dariju Čerkezu. Pridružite se tom kanalu da biste dobili pristup pogodnostima:    / @srećkostipović