Kodály Zoltán Székelyfonó

A Székelyfonó Kodály Zoltán 1932. április 24-én Budapesten, a Magyar Állami Operaházban bemutatott egyfelvonásos daljátéka. A zeneszerző második színpadi műve, tulajdonképpen egy hatalmas népdalfüzér. Legyél bajnok, versenyezz a legjobbakkal és nyerj! Próbáld ki: http://videotanar.hu/