Jól halad az olimpiai központok étkeztetési reformja

A 2023-ban megújult Héraklész Programban még nagyobb szerepet kapott a dietetika. A fejlődés 2025-ben újabb szintet lépett. Dr. Baji Balázs, a program vezetője elmondta, hogy megvizsgálták az olimpiai központok konyháinak felszereltségét, receptúráit, amelyeket a mai kor sportdietetikai elvárásainak megfelelően fejlesztenek. Dr. Schmidt Ádám sportért felelős államtitkár a sporttudomány fontosságáról beszélt a mai versenysportban, amelynek része a tudatos táplálkozás, amiben a magyarok el vannak maradva. Ennek apropóján a Héraklész Program és LA10 keretein belül igyekeznek segíteni az élsportolókat, de úgy véli, hogy ez egy közös épülési, fejlődési folyamat lesz. A központok étkeztetése már átalakult, a fejlesztések azonban még korántsem értek véget, erről Kőrösi Éva, a Héraklész Program vezető dietetikusa adott tájékoztatást, aki hozzátette, következő lépésként az intézmények receptúráinak a bázisát fogják bővíteni és átalakítani. A jövőben sport és periodikus specifikus étlapokkal fogják várni a sportolókat, illetve reméli, hamarosan egy QR-kódolvasós rendszer is bevezetésre kerül majd. Éva egyik legfelkészültebb kliense kétségkívül az EYOF-győztes tornász, Zámbori Zala, aki abszolút nyitott a sportdietetika felé, jó étrendet követ, aminek az eredményét az edzéseken is érzi, sokkal jobban tud fókuszálni. A héraklészos tehetség edzője, Tóth Levente már gyerekkortól igyekszik a helyes táplálkozást szem előtt tartva nevelni a jövő bajnokait.