Пішла "просто подивитися"... ага 💁🏻 Книгарні Вінниці

Сходили з подругою в книгарні Вінниці — Vivat і Герої 📚 Пішли “просто подивитися”… ага 💁🏻‍♀️ Перевіряємо: — де кращий вибір книг — де приємніша атмосфера — і де швидше зникають гроші 😅 Порівнюю атмосферу, вибір книг і рівень небезпеки для гаманця. 00:00 - Vivat 03:28 - Герої 05:15 - квітневі надбання 05:26 - з'явилася найкраща книга у бібліотеці 🧡 Спойлер: жодна книгарня не безпечна для гаманця 💸 #книгарня #Вінниця #книги #vivat #герої