Honda Varadero 125 03' - Pierwsze wrażenia - Mały turystyk? | Dajczu MotoVlog #3

Tym razem dosiadłem Hondę Varadero 125! Zapraszam do oglądania. 3:) Oczywiście nie zabrakło problemów z dźwiękiem, przez jakieś 5 minut gadałem na marne, więc musiałem to wyciąć, trudno... To co najważniejsze chyba się nagrało. :D