spotkanie z krowami. Loluś woła krowę "chodź szubciutko" .

Dzisiaj poszliśmy na spacerek . Zawsze zabieram ze soba córkę a że było dużo radości z krówkami to córkę też było słychać. Wiecej filmów i zdjęć możecie znaleźć na naszym FP Lolek Ara Ararauna i insta @lolek_ara_ararauna