Kupiłem Kukirin G3 za 300zł - uszkodzoną :) Czyli KUP i ZRÓB - Zarobiłem? Część 1

Cel: Kupić uszkodzoną hulajnogę aby móc ją zrobić w niedużych kosztach. Znalazłem ale sprzedawca mnie oszukał. Leżała z ziemniakami W pierwszej części chciałbym przede wszystkim ją uruchomić. To jest priorytet Druga część w zależności od was, zostawisz łapkę i film będzie dla was Ciekawy to wrzucę drugą część gdzie będę modyfikował ją wizualnie Nie zapomnijcie zostawić suba na drugim kanale    / @dwóchnaprądzie