Miért (nem) szeretjük a kiegészítőket?

Bőrlehúzás, vagy univerzumbővítés? Amióta társasozunk rengetegszer vitáztunk már ennek kapcsán. Számos remek társasjáték kap manapság kiegészítőket, mi pedig úgy döntöttünk, hogy ebben a részben körbejárjuk a témát. ✍🏻 Te mit gondolsz? Jó játékot és jó szórakozást kívánunk! A videónkat támogatta és a helyszínt biztosította a ❤️ Red and Black Társasjátékszalon 🖤 https://www.redandblack.hu Operatőri munka: Gadácsi Tibor ____________________ ▶ Gyere és iratkozz fel hozzánk, majd nézz körül a többi csatornánkon is: Facebook:   / mitjatsszunk   Mit Játsszunk? Csoportunk:   / mitjatsszunk   Instagram:   / mitjatsszunk   Patreon:   / mitjatsszunk   Weboldal: https://www.mitjatsszunkblog.hu​​/​​ ❓ Feliratkoztál már a hírlevelünkre? :) Ha nem, itt teheted meg: https://forms.gle/fPZPDxrBo61WN1Fb6 #társasjáték #kiegészítő #mitjátsszunk