Ojciec Narodu - Tadeusz Rydzyk (remake o Leninie: "Maszeruj, maszeruj")

Pieśń chwalebna, którą dedykuję zwolennikom, uczestnikom i sponsorom kolejnej narodowej fety w toruńskim mateczniku...:-) Nowy tekst: 1.Dziś wszystkie kwiaty, wszystkie ptaki, wszystkie drzewa Cała przyroda o Rydzyku dzisiaj śpiewa REFREN: A ty maszeruj, maszeruj, równaj szyk! Ojcem Narodu - Tadeusz Rydzyk! 2.Dziś miasto Toruń coraz bardziej nas zachwyca Tak wielkiej sławy już zazdrości mu stolica 3.Gdy w Watykanie Franciszek z tronu zleci Wtedy z Torunia zjawi się Jan-Paweł trzeci 4.Za Tadziem stoją też oddziały doborowe Zwinne i bitne to berety moherowe 5.Pamiętaj babciu, gdy będziesz bardzo chora Nie licz na pomoc swego ojca-dyrektora 6.A gdy poczujesz że twe serce ledwo pika Cały majątek szybko przepisz na Rydzyka 7.W Toruniu dziwki za pół-darmo dają bzykać Facetom którzy są podobni do Rydzyka 8.Szept mojej żony wciąż namiętny słyszę w uszach „Czemu ty nic nie przypominasz Tadeusza” 9.Nie przewidzieli Łukasz, Jan, Marek, Mateusz Jaką historię będzie pisał nam Tadeusz 10.Kiedy kościoła przekroczysz święte progi To daj na tacę bo Watykan jest ubogi 11.Gdy pod sutanną podnosi się pokusa Przed potępieniem chronią słowa Tadeusza itd...:-) …. Tu miejsce na wiele zwrotek, których wolę nie PiSać..:-)