Morska Pielgrzymka Rybaków na odpust Św. Piotra i Pawła w Pucku

Kilka tysięcy wiernych wzięło udział w tegorocznej 36. Morskiej Pielgrzymce Rybaków na odpust Św. Piotra i Pawła w Pucku. Natomiast na wodach Zatoki Puckiej spotkały się na nabożeństwie kutry rybackie, żaglówki, motorówki i łodzie turystyczne z całej Ziemi Puckiej i spoza niej. Później wszystkie jednostki tradycyjnie popłynęły do Pucka, gdzie ich pasażerowie wzięli udział w uroczystej mszy świętej w intencji ludzi morza.