Harangszó Legyesbényéről

Igen, nagyon szép a hangja - állapítjuk meg nagy egyetértésben, de Harkály Barnáné sajnálja, hogy nem nagyon hallatszik szét a faluban, hiszen a harangláb hátul áll, a görögkatolikus kápolna udvarában, s ott megreked a hangja. Ám sajnos vannak, akiket még ez is zavar. Csejoszki Szabolcs paróchusnak is az lenne a vágya, hogy előre kerüljön, kis ékszerdobozként állhatna ott. A paróchus reméli, hogy a jó szándékú kezdeményezéseikhez az önkormányzat támogatását mindig maguk mögött tudhatják. Szeretettel ajánljuk:    • Kőkönyvtári Quimby – Széllel szálló szóló ...   (Megtisztelő, ha feliratkozik csatornánkra.)