Teoria muzyki na luzie... według Sety. Odc 17 - Transpozycja cz. I

Cykl filmów "Teoria muzyki na luzie" pragnę skierować do osób, które rozpoczynają przygodę z muzyką, bądź już rozpoczęły i z jakichś niewyjaśnionych przyczyn mają problem z ogarnięciem materiału. Zagadnienia omawiam od rzeczy najbardziej elementarnych i ogólnych, by później móc zagłębiać się w szczegóły. Tematem dzisiejszego spotkania jest transpozycja. Umiejętność transponowania generalnie nie jest potrzebna do życia, jak woda czy powietrze... Są jednak okoliczności, gdy umiejętność transponowania bardzo ułatwia życie. Kiedy transponować, jak to robić, na co uważać - o tym w dzisiejszym odcinku :) Serdecznie zapraszam :)