GRAMATYKA: Stopniowanie (2)

W tej lekcji opowiadam o stopniowaniu przymiotników i przysłówków. To druga (i jeszcze nie ostatnia) lekcja o stopniowaniu, pierwszą możecie obejrzeć tu:    • GRAMATYKA: Stopniowanie (1)   Stopniowanie to jeden ze sposobów opisywania i porównywania rzeczy, osób, miejsc, czynności. To między innymi takie zdania: "Dzisiejsza lekcje jest krótsza niż wczorajsza. Dzisiejsza lekcja trwała krócej niż wczorajsza." Jeśli zdążycie zapisać się na mój newsletter (i potwierdzić swój zapis), to w piątek 28 sierpnia o 20.00 na Waszą skrzynkę trafi powtórka tej lekcji. Zapisz się na mój NEWSLETTER: https://malgorzatajanuszewicz.pl/ Co tydzień lub dwa będziesz dostawać ode mnie e-mail z różnymi rzeczami: przypomnieniem o nowych filmach na kanale, powtórkami gramatyki, językowymi przemyśleniami, informacjami o moich kursach pisania. Moja strona internetowa: https://malgorzatajanuszewicz.pl/ Mój profil na FB:   / pozdrowienia.gosia   Mój e-mail: [email protected] Pozdrawiam serdecznie! Gosia