Otworzyłem Huge Ballon Monkey za 160.000 Robux w Pet Simulator X! (Roblox)

Otworzyłem Huge Ballon Monkey za 160.000 Robux w Pet Simulator X! (Roblox) ► Yoshi ale Plus ‪@YoshialeRoblox‬ ► Wegorz ‪@WegorzGRY‬ ►GRUPA ROBLOX https://www.roblox.com/groups/1107496... Tryb: Pet Simulator X #yoshi #yoshihitomayoshe #roblox by joszi aka yoshihitomayoshe