3. ČASŤ - mám málo času na pletenie, aspoň pre vás niećo o pletení natočím :o)

Ahojte dievčatá :o) toto je krátke video na konci jedného môjho náročného dňa :o))) zabudla som v ňom povedať, ako dopadol môj výlet do Terstu, bolo super, ale obchodík som nenašla, tak snáď nabudúce. Tvorenie je v dnešnej dobe ako živá voda, dáva veľa energie, prežime pri ňom krásny čas :o)))   / bosorka_iva   https://www.facebook/Tvorilka Iva / https://www.facebook/Vecičky od Tvorilky Ivy/