Jak pracuje się w centrum logistycznym w Ameryce pod Olsztynkiem? Wyjaśnia nam firma FIEGE

How is it to work in a logistics center in Ameryka near Olsztynek? FIEGE - a logistics operator - explains to us ---------------------------- 🔔 SUBSCRIBE TO THE CHANNEL! https://bit.ly/GazetaOlsztynska 👉FACEBOOK   / gazetaolsztynska   💭 TWITTER   / olsztynska   📷 INSTAGRAM   / gazetaolsztynska   🔘 TIK TOK   / gazetaolsztynska   🟢 WWW https://gazetaolsztynska.pl/ ✉︎ CONTACT: [email protected] 🎙️ PLAYLISTS👇🏻 ➡️ Warmia and Mazury seen from above    • [4K] Warmia i Mazury widziane z góry: Doro...   ➡️ Gazeta Olsztyńska recommends    • Ze środka modernizowanej Uranii w Olsztyni...   ➡️ Health    • Dbajmy o nasze serca!   ➡️ Faith in Warmia and Mazury    • Msza Wieczerzy Pańskiej z Konkatedry św. J...   ➡️ Politics    • Antoni Macierewicz o "szubienicach": Coś s...   #Olsztynek #Work #America