66. ČASŤ - MOJ ŽIVOT S KLBKAMI A IHLICAMI alebo posedenie pri kávičke - nová súťaž :o)))

... krásny deň milí priatelia, vitajte na kávičke :o))) NÁJDETE MA AJ TU :   / bosorka_iva   https://www.facebook/Tvorilka Iva/ https://www.facebook/Vecičky od Tvorilky Ivy/