Joanna Rawik "Pożegnanie z Orfeuszem" - Opole 65

III Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki - Opole 65 KONCERT "DOBRY WIECZÓR, PIOSENKO" (17 czerwca 1965) "Pożegnanie z Orfeuszem" (sł. Tadeusz Śliwiak, muz. Jerzy Kaszycki) Joanna Rawik 🔺 O nagrodzie, która przeszła artystce koło nosa, debiucie Zdzisławy Sośnickiej i anegdocie, której bohaterem był Tadeusz Chyła przeczytacie na FB: https://www.facebook.com/profile.php?...