Sym Symphony 50 | Recenzija ljute zveri od 50 kubika :)

U prethodnim nedeljama sam imao priliku da snimim recenzije skutera Sym ADX 125, ADX 300 i ADX TG 400, kao i da na kratko provozam Sym TL 508 i Sym Joymax Z 300. Međutim, sada mi je sasvim slučajno palo na pamet da isprobam još jedan test model koji postoji u Sym-ovoj ponudi - Sym Symphony 50 :) Kako izgleda ovaj skuter, kakve su mu performanse i kako izgleda voziti ga od kuće do posla (i još malo okolo) - pogledajte u ovom klipu :) ------ Collaboration inquiries: [email protected] Support the channel growth: Patreon:   / vladimirtomic   PayPal: https://paypal.me/vtomic85