Masina in care ne-am nascut: Dacia 1300 restaurata total.

Astazi va prezentam o masina clasica din 1971. Nu cred ca exista roman care sa nu fi avut de-a face macar o data in viata cu o astfel de masina.... Vizionare placuta Nu uitati de un Like un Comment un Share la prieteni si binenteles SUBSCRIBE daca nu ati facut-o deja. Multumim pt sustinere. Enjoy! #BlackCatGarage #WeLoveCars Instagram PROPRIETAR:   / razvan_c_florin   Playlist Modificari BMW: https://www.youtube.com/watch?v=uJife... Patreon :   / blackcatgarage   NE GASITI SI PE: Facebook :   / repair.design.detailing.reviews   Instagram :   / blcat_garage   TikTok :   / blackcatgarage