AM MERS PENTRU PRIMA DATA CU MOTORUL IN TRAFIC!-ne-au atacat cainii😂

Nu este chiar prima data cand merg cu motorul in trafic, este a doua, stiu v-am pacalit putin in titlu dar suna mai bine asa😃🤫 am invatat foarte multe la ora asta si abia astept sa le aplic la urmstoarea. Daca vreti sa va apucati si voi de scoala de moto va recomand cu drag Scoala Adi Moto: https://scoalamotoadi.ro/ Daca vreti sa fiti la curent cu tot ce postez ma puteti urmarii pe instagram: https://instagram.com/tudorpov?igshid...