Prvá jazda s MAN TGX510 R7 V181

Moja prvá jazda s MAN-om do Nemecka. Vo videu som použil skladbu Long Way ktorú zložil a naspieval kamarát Hambalko Gabriel . Gabo ďakujem za poslanie a možnosť použiť Tvoju skladbu. Viac vo videu... Obsah videa: 00:00 Malé intro 00:02 Svitanie 01:16 Intro 01:26 Zápchy v Nemecku na A1 02:56 Strieborné jazero 03:26 Cestou na nakládku 05:52 Bergen - nakládka 06:23 Zúženie na A14 08:25 Petrovice a česká D8 13:09 Pražský okruh 13:58 Kolóna na D1 pred Brnom 16:01 Konečne na D2 17:32 Vykládka na Červenom majeri 17:52 Zo Senca do Viničného 21:08 Outro Ďakujem že ste si pozrel moje video, poteší každý jeden odber alebo like - tým mi dávate spätnú väzbu a mne motiváciu na ďalšie videá... Moju tvorbu môžete podporiť tu: https://www.paypal.com/paypalme/truck... za čo vopred ďakujem... Tu sa viete prihlásiť na odber:    / @truckerroberto   PayPal: https://www.paypal.com/paypalme/truck... Web: http://www.truckerroberto.com/ Instagram:   / truckerroberto7   Facebook:   / truckerroberto   Telegram: https://t.me/TruckerRoberto #mantrucks #deutschland #truckerroberto