SANSKI MOST: Obilježene 34 godine od zločina nad 19 nevinih mještana sela Kenjari

34 godine bez odgovornosti za zločin nad 19 nevinih mještana sela Kenjari u Općini Sanski Most. 20 muškaraca u dobi od 15-75 godina zarobile su dojučerašnje komšije, strijeljali, a zatim i zapalili. Od njih 20 ovaj zločin kao jedini svjedok preživio je Besim Fatić. SANSKI MOST, 26. juna - Udruženje logoraša ove općine, posjetom mjestu bivše masovne grobnice na lokalitetu Kasapnice, manifestacijom “Da se ne zaboravi”, obilježilo je godišnjicu zločina koji se desio, te 1992. godine.