SnowRunner | „Vezmi si rychlonožku, ať to odsejpá!“ – Tatra T185 v akci!

Dneska to v depu byla zase klasika. Chlapi mi práskli na stůl úkol, že je potřeba okamžitě dovézt další dva těžké návěsy se zásobami dolů do vesnice, aby měli lidi klid. Ale prý abych tam neztvrdnul do noci, tak mi s úsměvem řekli: „Jendo, vezmi si na to rychlonožku, ať to trošku odsejpá!“ Jenže háček byl v tom, že ty návěsy byly na mapě každej úplně jinde! Takže žádná jednoduchá fůra, ale poctivá logistika a dvě náročné šichty. Sednul jsem do té naší Tatry T185 a vyrazil na lov. Nejdřív najít a vyprostit jeden návěs z bahna, protlačit ho do vesnice, a pak hned otočka úplně na druhou stranu mapy pro ten druhej. Těžká tatrovácká ocel dostala solidně zabrat, ale podvozek čistil terén jako pán. Podařilo se mi ty rozházené zásoby posbírat a doručit, nebo mě ten terén někde zlomil přes závit? Sledujte sami, jak tahle naše česká rychlonožka tloukla o silnici! Pokud se vám video líbilo, hoďte tam lajk, odběr a napište do komentářů, jak tahle Tatra sedí vám! #snowrunner #tatrapan #cernokamensk #brixlbc77