Koncert Rybacka Orkiestra Dęta z Jastarni w 90. rocznicę poświęcenia Kościoła. Hel, 08.10.2023 r.

Koncert Rybacka Orkiestra Dęta z Jastarni w 90. rocznicę poświęcenia naszego Kościoła oraz ustanowienia Parafii. 6 października 1933 roku ks. Biskup Stanisław Okoniewski poświęcił uroczyście wybudowaną nową świątynię w Helu. W tym roku mija 90. lat od tej ważnej chwili. Swój jubileusz 40. wspólnie z nami świętuje Grupa modlitewna Magnificat, a Zrzeszenie Kaszubsko Pomorskie Hel 32. rocznicę powstania. Po Mszy Świętej zaprosiliśmy Parafian i Sympatyków na spotkanie przy kawie i ciastku oraz koncercie orkiestry Rybacka Orkiestra Dęta z Jastarni w Miejskiej Hali Sportowo-Widowiskowej w Helu. Poczęstunek przygotowało Zrzeszenie Kaszubsko Pomorskie Hel we współpracy z Urząd Miasta Helu oraz E K O H E L Spółka z o.o. Dziękujemy mieszkańcom, którzy także przygotowali i przekazali ciasta.