ÁLMAINK ERDEI HÁZIKÓJA #1 elkezdett épülni a Mátrában!

Hát végre elindult!🤩 Elkezdődött egy projekt a Mátrában, amiről még most sem hiszem el, hogy tényleg megtörténik!🥹 Eddig is imádtam a Mátrát, rengeteget túráztunk itt az előző években, alapvetően nagyon szeretek a természetben lenni, de ez a telek most mindennél jobb itt az erdő szélén!🥹 Még ugyan most nincs itt igazán semmi, de még is annyira nyugató itt lenni, igazi kikapcsolódás! Nemsokára begyorsulnak az események, minél hamarabb jövök az új résszel!😁 #Mátra #építkezés #erdeiház #kabin