Przejazd Kolejowy Serock, ul. Dworcowa- SA106+SA123 i MR/MRD (2xRp1)

Serock, ul Dworcowa- to jeden z dwóch przejazdów kolejowych znajdujących się w rejonie stacji w Serocku. Sam Serock ma 3 przejazdy- na Alei Mickiewicza kategorii D, widoczny w filmie przejazd na Dworcowej i jeszcze jeden kat A na ulicy Powstańców Wielkopolskich. Przejazd na Dworcowej został zmodernizowany na Kombud w 2003 roku. Urządzenia są obsługiwane przez dyżurnego ruchu z nastawni dysponującej ,,Sr". Przejazd na Powstańców Wielkopolskich zostanie nagrany ,,kiedyś tam" :) Co w filmie: 0:10- zamykanie rogatek. 1:05- przelot szynobusów SA106-006 i SA123-005 jako AR59635 relacji Bydgoszcz Główna- Tuchola 1:55- drugie zamykanie rogatek. Pod nimi przejeżdża nierozsądny traktorzysta. 2:30- przelot Duńczyka MR4068/MRD relacji odwrotnej do wspomnianych wcześniej SAczków (Tuchola- Bydgoszcz Główna) 3:28- pokaz stacji i okolic, w tym budynku dworca, wieży ciśnieniowej itp. Stacja w Serocku w porównaniu do innych posiada semafory kształtowe- tylko sygnalizator wjazdowy od strony Maksymilianowa i tarcza ostrzegawcza od niego są świetlne. Pozostałe semafory są kształtowe. Niestety i one znikną, bo zapowiada się remont LK201 między Maksymilianowem a Wierzchucinem. Miłego oglądania! Zarejestrowane 18 lipca 2016 roku. ps: Dziękuję za 200 subów. dla zainteresowanych- link do Street View: https://www.google.pl/maps/@53.357340...