Wizyta Apostolska papieża Jan Paweł II w Siedlcach - 10 czerwca 1999 r.

10 czerwca 1999 r., podczas VII Pielgrzymki do Ojczyzny, papież Jan Paweł II odwiedził Siedlce, sprawując na błoniach Eucharystię, która zgromadziła ogromną rzeszę wiernych. W tym roku mija 25 lat od tego historycznego wydarzenia. Z tej racji przypominamy archiwalne nagranie tamtej Mszy świętej, transmitowanej przez TVP. @FARO_TV