Teoria muzyki na luzie... według Sety. Odc 12; Gamy: cz I - gamy durowe

Cykl filmów "Teoria muzyki na luzie" pragnę skierować do osób, które rozpoczynają przygodę z muzyką, bądź już rozpoczęły i z jakichś niewyjaśnionych przyczyn mają problem z ogarnięciem materiału. Zagadnienia omawiam od rzeczy najbardziej elementarnych i ogólnych, by później móc zagłębiać się w szczegóły. Dzisiaj będę omawiał coś, co niektórych przyprawia o gól głowy, czy jakieś dolegliwości nerwowe. GAMY... bo o nich będzie mowa. A dokładniej gamy durowe. Postaram się pokazać i udowodnić, że nie jest to takie trudne i skomplikowane :)