*RHYTMIC GYMNASTICS* - "Zimowej magii czas" -- / Kędzierzyn-Koźle 2024

W Kędzierzynie-Koźlu odbył się Ogólnopolski Turniej Gimnastyki Artystycznej grup rekreacyjnych "Zimowej Magii Czas" pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyna-Koźla Sabiny Nowosielskiej. W wydarzeniu wzięło udział ponad 460 zawodniczek z całej Polski, a sam turniej trwał dwa dni. Organizatorem zawodów był klub Magia Gimnastyka Artystyczna pod kierownictwem Anny Fedyszyn. Zawodniczki były oceniane w układach indywidualnych tanecznych oraz z przyborem takim jak: piłka, obręcz, wstążka czy maczugi. W zawodach brały udział zarówno doświadczone już zawodniczki, jak i te, które stawiały na planszy swoje pierwsze kroki. #rhytmicgymnastics #gimnastykaartystyczna