Sieczkarnia Maral 125 - siekanie kukurydzy na kiszonkę

Sieczkarnia Maral 125 podczas koszenia kukurydzy na kiszonkę . Jeszcze krótki cytat z wypowiedzi właściciela tej sieczkarni: "W mojej maralce jest joistik i elektroniczne sterowanie hederem i rurą. Jest też mocny silnik Deuth z turbo i intercoolerem." "Wcześniej miałem Fortshrittkę i zajechałem w niej silnik ze 4 razy." Subskrybuj ten kanał YT    / pegaziu   Dodaj do kręgów na G+: https://plus.google.com/u/0/101179178... Lajkuj: https://www.facebook.com/pages/Maszyn... Obserwuj na Twitterze:   / pegaziu