JÁÁ-ÁÁ mám svou MULTIKÁRU! 🎶🎤

Konečně je tady sestřih ze srazu, na který jsme všichni netrpělivě čekali! 🤩 A musíme říct, že z něj cítíme přesně tu atmosféru, jaká na srazu byla a nová písnička tomu dodává ještě větší šmrnc! A taky je dost chytlavá. 😄83 multikár na jednom místě je zase o kus blíž naší vysněné stovce. A máme takové tušení, že příští rok už to padne! 🥳Do komentářů nám napište, který ze srazů se Vám líbil nejvíc, nebo co se Vám na srazech líbilo nejvíc! 📝✨ A taky jak se Vám libí nový song!? 🤩 Ještě jednou moc děkujeme všem! 💚 Video by @petko_sevela 🎥 #unikont #hako #multicar #multicarsraz #zamekpriseka #muzeumauticek #komunalnitechnika