Zaustavila nas je policija

Vozimo Dualtron trotinete od 2020. godine i od tada smo imali puno susreta sa policijom. Pošto mnogi pitaju kakve su reakcije, evo i odgovora. Do sada nikada nismo imali problem, a pretpostavljam da je razlog tome normalna vožnja, poštovanje semafora, pešaka i ostalih učesnika u saobraćaju, kao i kulturno ponašanje pri susretu sa policijom. Čestо se ispostavi da bi i naša policija volela da vozi Dualtron trotinete, a da je sluha u državi, to bi im bilo i obezbeđeno. Ne zagađuje, štedi novac, povećava efikasnost i pravi poseban brend od ovog državnog sektora. Nadamo se jednog dana.... U svakom slučaju, policijski službenik za primer. Želimo mu sve najbolje u karijeri. @dualtronserbia #dualtronx2 #dualtronultra2 http://www.dualtron.rs   / dualtron.rs     / dualtron_serbia     / dualtronbelgrade