Remont i renowacja ciągnika Dzik - 21. Jedyny taki egzemplarz w Polsce ;)

DZIK - 21 w wersji SAM. Powszechnie znany mały ciągnik, choć przez częste usterki, źródło frustracji rolników z wielu małorolnych gospodarstw z dawnych lat. Nam służy nieomal nieprzerwanie od 1971r. i nadal posłuży bo po prawie 50 latach doczekał sie kapitalnego remontu, renowacji, lakierowania a nawet lekkiego agrotunningu ;) Remont obejmował: silnik (kompleksowo tłok, cylinder, pierścienie, głowica) skrzynia i sprzęgło (czyszczenie, wymiana linek, naprawa blokady i zabezpieczeń) gaźnik kompleksowo (jeden złożony z 5 gaźników) aparat zapłonowy pełne lakierowanie instalacja elektryczna 6v (światła, kierunki, klakson, odcięcie zapłonu) nowe opony tylne hamulce dodatkowo: Obrotomierz, stacyjka, ładowanie akumulatorów, grill, tablice, wymiana gałek, obszycie siedzenia, sportowy tłumik ;) Jedyny taki DZIK w Polsce ;) ;)