ROCKET LEAGUE # JEDNAK JESTEM LESZCZEM (▀̿Ĺ̯▀̿ ̿) # 01 [PL/HD]

PODZIEL SIĘ LAJKIEM:   / thehogaty   War Thunder: http://tinyurl.com/pa7n3wz Hejos, to jest właśnie Rocket League czyli połączenie samochodów, a raczej samochodzików i piłki nożnej okraszone moim komentarzem :). Czekam na otwarcie serwerów, żeby popykać na online, bo gra ma spory potencjał! :) Zobacz najpopularniejsze odcinki: Hogaty i Zirael czyli "Elegancki Duet" w Zagrajmy w GTA 4 Multiplayer # 37 "Flotharów dwóch*"    • Hogaty i Zirael czyli "Elegancki Duet" w Z...   Hogaty i Zirael czyli "Elegancki Duet" w Zagrajmy w GTA 4 Multiplayer # 22 "Niedzielne Granie"    • Hogaty i Zirael czyli "Elegancki Duet" w Z...   Hogaty i Zirael czyli "Elegancki Duet" w Zagrajmy w GTA 4 Multiplayer # 24 "Wracamy"    • Hogaty i Zirael czyli "Elegancki Duet" w Z...   Hogaty i Zirael czyli "Elegancki Duet" w Zagrajmy w GTA 4 Multiplayer # 30 "Rampy"    • Hogaty i Zirael czyli "Elegancki Duet" w Z...   Hogaty i Zirael czyli "Elegancki Duet" w Zagrajmy w GTA 4 Multiplayer # 06    • Hogaty i Zirael czyli "Elegancki Duet" w Z...   Hogaty i Flothar czyli "Niedzielne Granie" w Zagrajmy w GTA 4 Multiplayer # 15 "Skate Park śmierci"    • Hogaty i Flothar czyli "Niedzielne Granie"...   Zagrajmy w FIFA 14 Tryb Kariera - Borussia Dortmund # 01 "Pierwsze wrażenia"    • Zagrajmy w FIFA 14 Tryb Kariera - Borussia...   Zagrajmy w GTA : San Andreas Multiplayer (SAMP) # 02 - Polski Power Serwer    • Zagrajmy w GTA : San Andreas Multiplayer (...   Zagrajmy w Saints Row : The Third # 04 - "Miasto śmierci!"    • Zagrajmy w Saints Row : The Third # 04 - "...   Tak się robi hajs w Zagrajmy w Multi Theft Auto - MTA : San Andreas - # 11 "BestPlay"    • Tak się robi hajs w Zagrajmy w Multi Theft...   Pograjmy w Happy Wheels z Hogatym # 02 - "Wasze mapy oraz wiele więcej :)"    • Pograjmy w Happy Wheels z Hogatym # 02 - "...   Minecraft - Igrzyska śmierci z Hogatym #2    • Minecraft - Igrzyska śmierci z Hogatym #2   Hogaty i Flothar czyli "Niedzielne Granie" w Saints Row 4 Multiplayer # 02 "Nimbus 2000"    • Hogaty i Flothar czyli "Niedzielne Granie"...   Pograjmy w Dead Island z Ziraelem # 01 - "Zły szalik ku*wo!"    • Pograjmy w Dead Island z Ziraelem # 01 - "...   Zagrajmy w Arma 3 # Wasteland :)    • Zagrajmy w Arma 3 # Wasteland :)