A Boldogság

Kinek mi a "Boldogság"? Nékem mit jelent!? Tudjátok úgy finoman Maneszmódra. A boldogság néha csendben megérint,máskor pedig úgy tör ki belőlem, hogy legszívesebben világgá kiáltanám. Élek, és ez gyönyörű! A boldogság nem egy állapot, amit elérsz, hanem pillanatok sorozata, amit észreveszel. Nem az, amikor minden rendben van. Hanem amikor egy percre elcsendesedik benned a hiány. Amikor nem akarsz máshol lenni, nem akarsz más lenni, csak jó ott lenni, ahol vagy. Lehet egy beszélgetés. Egy emlék. Egy érzés, hogy számítasz valakinek. Vagy csak az, hogy még van időd élni. A legtöbben ott rontják el, hogy keresik valahol messze, közben meg ott van apró darabokban a napjaikban. A boldogság nem jön el egyszer végleg. De visszatér, újra és újra. És amikor felismered, akkor már tudod, hogy nem elveszett csak eddig nem figyeltél rá. Fogadjátok Szeretettel a dalom! #Manesz #Boldogság