Warszawa, linia 211 (OMSI 2 #128)

Pamiętaj o łapce w górę 👍 i kliknięciu w dzwoneczek 🔔 😉 FACEBOOK:   / xaliongaming   INSTAGRAM:   / tomaszodzimek   Mapa: http://bit.ly/2KuY0ge Malowanie autobusu: http://bit.ly/2zNkT9s Autobus: http://bit.ly/2JS34uv ____________________________ Pozostałe informacje ▼▼▼ ► Strona Facebook:   / xaliongaming   ► Profil Steam: http://bit.ly/Xalion_Steam ► Profil Battlelog: http://bit.ly/Xalion_Battlelog ► Email kontaktowy: [email protected] - polecam pisać na niego zamiast na PW.