Ministar Stefanović sa pripadnicima Garde

#VojskaSrbije #MinistarstvoOdbrane #gardavojskesrbije #srbija Potpredsednik Vlade i ministar odbrane dr Nebojša Stefanović poslednji dan kalendarske godine počeo je rano jutros doručkom sa pripadnicima Garde Vojske Srbije. Ministar je zbog posebnog poštovanja koje gaji prema ovoj jedinici želeo da na kraju godine sumira utiske sa njenim pripadnicima i razgovara o planovima za predstojeću.