Tko su oni kojima je ''blago jer sada plaču''?

Krist je u grobu. Nastupila je Tamna noć za one koji ljube Krista. Bez njega ništa nema smisla, a njega nema. Što to znači za naš život? Poslušajmo u ovom nagovoru za Veliku subotu. don Antun