I wiem DLACZEGO TĘSKNIŁEM...

🔔 Zostaw suba, to nigdy nikt Ci nie zintuje. SERIO. Powrót do lola po latach, własciwie to troche pogrywałem, ale rzadko i głownie aramy. Teraz odżyła ochota. #leagueoflegends #Kuchta w lolu #GramWlola