Remont przyczepy Autosan D-44 - Zima 2019 w Garażu !

Siema wariaty :D Dzisiaj pragnę przedstawić wam film z tego co robiliśmy zimą w garażu o ile to zimą można nazwać :D Przyczepa jest gotowa w 99% ponieważ zostały do pomalowania nadstawki jak i zrobienie podestu i stopnia na zaczep :D Pozdrawiam i życzę miłego odbioru :P ✔Wyposażenie : • Sony DCR-SX15 • GoPro Hero • Aparat Samsung • Statyw 4WOURLD • Magnez • Fig rig • Komplet akcesorii do GoPro • Sony DSC HX-350 • Velbon VIdeomate 638 ✔ Jeżeli się podobało za subskrybuj nasz kanał ;) Lajkuj filmiki no i jak chcesz to skomentuj ! :D ✔ Zapraszam na naszego Facebooka !   / 47159.  . oraz na nasz funpage na Fb :)   / mafiawielkop.  . ✔ Muzyka Pisać kom ! Ścieżka dźwiękowa, nie jest moją własnością, i nie roszczę Sobie do niej żadnych praw autorskich