Czy SEPARATYŚCI byli tak naprawdę tymi DOBRYMI w Wojnach Klonów?

Utarło się, że to Jedi i Republika byli tą dobrą stroną w Wojnach Klonów, a Konfederacja Niezależnych Systemów byli złoczyńcami. Jest to jednak jedna strona medalu i tak naprawdę nie wszyscy Separatyści byli źli. W tym materiale przedstawię Wam przykłady, przez które można by postrzegać członków owej frakcji w pozytywnym świetle. ▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂ 🎉Zapraszam na serwer Discord:   / discord   ▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂ 🎵 Do podkładu muzycznego zostały użyte utwory z biblioteki audio YouTuba oraz soundtrack z gry Star Wars: The Old Republic i Knights of the Old Republic. ▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂ Wszystkie grafiki, muzyka oraz fragmenty filmów, seriali i gier są własnością ich prawnych właścicieli, w tym Lucasfilm oraz The Walt Disney Company Limited i zostały wykorzystane w ramach dozwolonego użytku. #starwars #gwiezdnewojny #wojnyklonów #separatyści #republika