Beretka Ádám - Legszebb Hibánk

✔ Kövesd Ádámot!❤️   / beretka.adam.official     / beretkaadam     / beretkaadam.official   ✔ STREAMING LinkShare https://social.tunecore.com/linkShare... ✔ SONG Dalszerző - Beretka Ádám Hangszerelés: Németh Bendegúz, Beretka Ádám, Kerekes Pál Recording, Mix & Mastering - Kerekes Pál - SilverHill Studio https://silverhill.hu/ Klip - Körtési András ✔ BTS Müller Krisztián [email protected] ✔ STYLIST Éva Paksi [email protected] ✔ LYRICS Mikor ellenem fújt egy szélvihar Egyedül kapaszkodtam, nem volt baj Mikor ellenem fordult minden Egyedül voltam, de még is túléltem Igaz ember, kinek szava elkel A világ egy tenger, tele szennyel Több vagyok annál kinek hisznek Az emberek még is belevisznek Elkövettem sok hibát Elengedtem a problémát Leírtam, hogy miért fáj még Elolvasta egy érző szív Véget ért egy korszakom Követte még egy új napon Egy új napon… Ez a legszebb hibánk Miért van, hogy fáj? Ez a legszebb hibánk Miért változnánk? Bűnbe estem, de nem bánom Elsodortak, mert vállalom Tudtam, hogy megváltozik minden Egyszer újrakezdem innen Elejtettem a szívemet Valaki elkapta és megmentett Üvöltöttem, de bezártak Könnyeken buktam, de felálltam Véget ért egy korszakom Követte még egy új napon Egy új napon… Ez a legszebb hibánk Miért van, hogy fáj? Ez a legszebb hibánk Miért változnánk? Ez a legszebb hibánk Miért van, hogy fáj? Ez a legszebb hibánk Miért változnánk? Ez a legszebb hibánk #beretkaadam #magyar #magyarzene #acousticpop #guitar #legszebbhibank #xfaktor #xfactor