Udruženje MNRL "Pčelica" Brus obeležilo 30 godina postojanja i rada

Simbolično, rođendanskom pesmom i gašenjem svećica na torti, korisnici Udruženja MNRL Pčelica Brus obeležili su 30-i rođendan. Tim povodom u Velikoj sali Centra za kulturu, održana je svečana akademija, kao kruna 3 decenije postojanja, zajedništva, posvećenosti, vere i neprekidne borbe za dostojastven i kvalitetan život osoba sa invaliditetom i njihove porodice. Brojnim gostima, saradnicima, prijateljima, roditeljima i članovima Društva obartili su se predsednik i sekretarka Udruženja MNRL Pčelica Saša Azdejković i Tatjana Milenković Đokić. U ime lokalne samouprave jubilej je čestitao predsednik SO Brus Ivan Đokić. Mnogo toga se može reći o radu bruske Pčelice, istakla je u obraćanju sekretaka Saveza MNRL Srbija Marijana Todorović Taranović. Proslava jubileja bila je prilika da se zaslužnim pojedincima i organizacijama uruče priznanja za dugogodišnji rad i zalaganje. U ime nagrađenih zahvalila se Danica Džodić. Dugogodišnja izuzetna saradnja sa vaspitno obrazovnim ustanovama bruske opštine potvrđena je i ovom prilikom nastupom mališana PU Pahuljice i đaka osnovne, srednje i muzičke škole u kulturno-umetničkom programu.