Michał Bajor i Kayah - No, a ja?

Utwór dostępny w serwisach muzycznych: https://bajor.lnk.to/ALBUM Wpadaj do mnie na Instagram:   / michalbajor.official   Moi Drodzy, „No, a ja?”, to również w pełni moja piosenka. W dodatku z cudowną i charyzmatyczną Kayah, która zaśpiewała ją ze mną w duecie i nagraliśmy razem teledysk. Aranżacja jest Jana Smoczyńskiego, a utwór jest zarazem tytułową piosenką albumu. Poetycki, marzycielski, lekko zaczepny w swoich emocjach. Kayah od razu wybrała tę właśnie piosenkę do zaśpiewania w duecie. Polecam, Michał Bajor #Bajor #Kayah #NoAJa Muzyka: Michał Bajor Słowa: Michał Bajor Aranżacja: Jan Smoczyński Mix master: Andrzej Rewak Producent muzyczny: Wojciech Borkowski Scenariusz i reżyseria: Pascal Pawliszewski Dop: Aleksy Kubiak Światło: Van4Plan Tony Bielecki Krzysztof Łabaz Montaż i koloryzacja: Pascal Pawliszewski Produkcja: Pascal Production Make-up: Weronika Wróblewska, Monika Dembińska Stylizacja: Anna Zeman, Maciej Spadło NO, A JA? Ciche niebo poszarzało Ciche niebo pociemniało W cichym niebie wszystko drzemie No, a ja… Ciche niebo cicho woła Cicho szepcze ciepłe słowa Słowa które szumią cicho No, a ja… Ref: Pod tym niebem staje niemy Patrzę w górę, pragnę wierzyć Pragnę tego czego często Jest mi brak… Widzę w górze chmury szare Widzę bezkres niepoznany Marzę wciąż by coś się stało Coś co złączy nas… Ciche niebo błyska chwilą Chmury suną, nikną, płyną Gdzieś w oddali słychać szepty No, a ja… Pragnę wierzyć w to nieznane Pragnę szczęścia, być kochanym Czy to chmury o tym szepczą Czy to ja… Ref: Pod tym niebem staje niemy (…) Ciche niebo poszarzało Ciche niebo pociemniało Marzę wciąż by coś się stało Coś, co złączy nas…