Podróż do Zwardonia cz3. Dalsza podróż, Oświęcim i wizyta w Żywcu

14.02.2026 W 3 i ostatniej części ujęcia z podróży pociągiem Kolei Małopolskich i wizyta na stacji Oświęcim. W dalszej części wizyta w Żywcu oraz dojazd do Zwardonia Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do oglądania