PÓKARÁCSONY - Kőbánya Blues - Deák Bill Gyula PETŐFI CSARNOK 2008.

PÓKARÁCSONY PETŐFI CSARNOK 2008.12.25. PÓKA EGON EXPERIENCE HOBO, DEÁK BILL GYULA, KERESZTES ILDIKÓ, GANXSTA ZOLEE ÉS A KARTEL,FERENCZI GYÖRGY,IFJ.TORNÓCZKY FERENC,SZAKADÁTI MÁTYÁS,Concert Production/Live Sound and Light-Stage System:BARÁN ATTILA, A-LOGIC Ének:Deák Bill Gyula, Bass:Póka Egon, Gitár:Ifj.Tornóczky Ferenc, Dob:Szakadáti Mátyás, Szájharmonika:Ferenczi György Kőbányán születtem, ott is nőttem fel, Vannak jobb helyek, de nekem megfelel, Tévében megnézem, ami nekem kell, Ott találtam asszonyt, ott temetnek el. Utáltam a könyvet, minek az egy srácnak? Elvittek két évre Ózdra katonának, Megtanultam hamar befogni a számat, Jó sorom lett végül, megtettek konyhásnak. Refr. Már sok rajtam a hús - ez a Kőbánya blues Az asszony pénzért nyúz -- ez a Kőbánya blues Ha este mellém bújsz -- ez a Kőbánya blues Ha nem teszed kinyúlsz -- ez a Kőbánya blues Aztán visszajöttem, mentem a sörgyárba, Ihatok egész nap, mindig lesz maláta, Hívtak a brigáddal egyszer operába, Felvettem az öltönyt, ó én szegény árva. Ritkán, ha van időm, a klubba lejárok, Ismerek mindenkit, kőbányai srácok. Nem tudnak rock and roll-t táncolni a lányok, Én már öreg vagyok, csak magamban rázok. Refr. Az orrodban, ha túrsz - ez a Kőbánya blues Ha valakit megkúrsz - ez a Kőbánya blues Az üveg után nyúlsz -- ez a Kőbánya blues Itt csendesen kinyúlsz -- ez a Kőbánya blues A kocsmába nincs blues - ez a Kőbánya blues Ez nem a Robinson Cruise-- ez a Kőbánya blues Ha szaggat már a csúsz -- ez a Kőbánya blues A szívem vissza húz -- ez a kőbánya blues